choinka 13Już w sobotę 7 grudnia br. w Urzędzie Gminy Ozorków zapanował świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą dzieci: Zuzi, Julki, Natalki, Karola, Zosi i Piotrusia, które zechciały odwiedzić miejsce pracy swoich rodziców i przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pokazały jak pięknie potrafią ubierać świąteczną choinkę. Zadanie nie było łatwe gdyż najpierw należało wykonać własnoręcznie część choinkowych ozdób, by świąteczne dzieło prezentowało się okazale na holu Urzędu Gminy Ozorków. Nasi mieszkańcy będą mogli sami to ocenić, natomiast w oczach władz gminy Ozorków dzieci wypadły bardzo dobrze, za co otrzymały od Wójta Tomasza Komorowskiego pochwałę wraz z prezentem świątecznym.

Wójt zaprosił również Zuzię, Julkę, Natalkę, Karola, Zosię i Piotrusia na podobną akcję w roku przyszłym, by w takim bądź też poszerzonym gronie kontynuować podjęty pomysł przyozdabiania lokalu naszego urzędu przez małe dzieci – poznające dopiero bożonarodzeniową tradycję. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

choinka_01
choinka_02