Podinspektor

Karolina Dziedziela tel. 42 277 14 44 wew. 114Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pokój nr 4

Prowadzone sprawy:

-  działania z zakresu ochrony zwierząt, w tym realizacja zadań wynikających z przyjętego Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt.

-  wydawanie zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami oraz prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt, a także grzebowisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części.

-  targowiska gminne i rezerwacja miejsc targowych,

-  utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy,

-  prowadzenie działań w zakresie likwidacji tzw. „dzikich wysypisk”.

-  działania w zakresie opracowywania, aktualizacji i wdrażania programów dotyczących ochrony środowiska, w tym programu utylizacji odpadów zawierających azbest,

-  prowadzenie ewidencji substancji szkodliwych, w tym azbestu, na terenie gminy.

-  prowadzenie spraw z zakresu ustawy – Prawo łowieckie, w tym m.in. umowy dzierżawy, plany hodowlano - łowieckie, kalendarze zbiorowych polowań, szkody łowieckie, dokarmianie zwierzyny, współpraca z kołami łowieckimi.

ikona pdf - Uchwała Nr XXIV/200/20 Rady Gminy Ozorków z dnia 31 marca 2020r. w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ozorków w roku 2020.

ikona pdf - Uchwała Nr XXVIII/228/20 Rady Gminy Ozorków z dnia 25 czerwca 2020r. zmieniające Uchwałę Nr XXIV/200/20 Rady Gminy Ozorków z dnia 31 marca 2020r. w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ozorków w roku 2020.