Szanowni Mieszkańcy Gminy Ozorków
             W najbliższą niedzielę 12 lipca 2020 r. odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi osoba, która będzie głosować w lokalu wyborczym, powinna mieć własny długopis, maseczkę na nos i usta, a także powinna zdezynfekować ręce płynem, który znajdować się będzie przy wejściu do każdego lokalu wyborczego. Zalecane jest także zachowanie dystansu między osobami przebywającymi w lokalu wyborczym.
            Członkowie komisji będą wyposażeni w jednorazowe rękawiczki, przyłbice lub maseczki. W trakcie głosowania kilkukrotnie zostanie przeprowadzona dezynfekcja klamek, urn wyborczych, stołów, urządzeń higieniczno- sanitarnych, uchwytów, włączników światła oraz pozostałych powierzchni, na kontakt
z którymi narażeni są wyborcy.
Uprzejmie prosimy mieszkańców Gminy Ozorków o zastosowanie się do w/w zaleceń sanitarnych. Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt Gminy Ozorków
/-/ Tomasz Komorowski