wfos |    czyste powietrze |   sercem m

Program ,,Czyste Powietrze’’ powstał z myślą o nas, jego zakres działania przewidziany został na lata 2018-2029
Głównym celem programu jest wymiana starych kotłów grzewczych tzw. ,,kopciuchów”, w tym poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz poprawa efektywności energetycznej w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych.
Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania.
Więcej informacji na stronie: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Gminny Punkt konsultacyjno-informacyjny

Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze’’