Mieszkańcy Sokolnik-Parceli, i nie tylko, mieli możliwość spotkania się w poniedziałkowe popołudnie w swojej świetlicy m.in. z przedstawicielami Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu – wielkie ukłony dla pani Elżbiety Dębowskiej i pana Przemysława Wyrwasa oraz przybyłej wraz z nimi młodzieży za „fryzury za uśmiech”, porady wizażu i wiele innych niespodzianek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najmłodsi i młodzież mieli możliwość spróbowania swoich talentów malarskich pod okiem pani Karoliny Dębowskiej, której także należą się wielkie podziękowania. Zagadnienia profilaktyki nowotworowej piersi przedstawiło Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka – wielkie podziękowania dla pani Jadwigi i Teresy.

Obecni mieli też możliwość założyć powiatowe karty seniora – więcej na ich temat pod linkiem https://jakiwniosek.pl/wnioski/obywatel/ogolnopolska-karta-seniora/zgierz.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tak ciekawego popołudnia na początek ferii, dziś w świetlicy w Małachowicach-Kolonii czekały na mieszkańców naszej gminy podobne atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.