Kolejne jubileuszowe spotkanie długoletnich par małżeńskich zorganizowano w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Leśmierzu. Dla uhonorowania naszych jubilatów medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do Leśmierza przybyła w dniu 29 listopada br. przedstawicielka ozorkowskiego Urzędu Stanu Cywilnego p. Joanna Górna – Staniszewska, a także przedstawiciele gminnego samorządu w osobach – Wójta Tomasza Komorowskiego i Z-cy Wójta Mariana Lemańskiego. Przygotowany lokal GOK-u zgromadził szczęśliwe długoletnie pary, które w sposób godny i bardzo miły świętowały swój małżeński jubileusz.

1 2 3 4 5 6 7 8

Czas umiliła również kapela współpracująca z GOK-iem, która odegrała tradycyjne “100 lat” oraz inne okolicznościowe utwory.