Komunikat COVID-19

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Mieszkańców Gminy Ozorków, Klientów, a także Pracowników Urzędu Gminy Ozorków, zwracamy się ponownie z prośbą
o załatwianie wszelkich spraw niewymagających osobistej wizyty w Urzędzie w dotychczasowy sposób tj.

- drogą telefoniczną: 42 277 14 44 lub 503 193 621,
- za pośrednictwem platformy e- PUAP: ( /1020062/skrytka) a także za pośrednictwem korespondencji pocztowej.

Jednocześnie informujemy, że kasa w Urzędzie Gminy Ozorków jest czynna dla klientów, jednak preferujemy dokonywanie wpłat podatków, opłat lokalnych oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz wpłat na rachunek bankowy gminy.
Uprzejmie prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń mając na uwadze ciągle obowiązujący stan epidemii koronawirusa i konieczność zachowania niezbędnych zasad bezpieczeństwa w celu przeciwdziałaniu zagrożeniu.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Wójt Gminy Ozorków
/-/ Tomasz Komorowski