Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu w związku z wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem Sars-CoV-2

Rekomendujemy  przesyłanie  pism:

• drogą  elektroniczną  na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • za pośrednictwem  elektronicznej  skrzynki  podawczej e-PUAP pismo ogólne do podmiotu publicznego /PUPZgierz/skrytka oraz „pismo ogólne do urzędu” /PUPZgierz/SkrytkaESP
  • pocztą tradycyjną  na adres : Powiatowy Urząd Pracy w Zgierz, ul. Barona 10, 95-100  Zgierz

Informujemy o możliwości kontaktu telefonicznego z Urzędem:

• informacja w sprawie szkoleń, KFS - 42  714 12 63;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja dotycząca zatrudniania cudzoziemców - 42  714 12 67;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja dotycząca pośrednictwa pracy, ofert pracy - 42  714 12 71;  42  714 12 72;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja w sprawie staży - 42   717 45 61;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja dla  Pracodawców  na temat dofinansowań (refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy, prace interwencyjne, roboty publiczne) - 42  714 12 79;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja dla  osób bezrobotnych w sprawie  dotacji na otworzenie działalności gospodarczej - 42  714 12 64;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja w sprawie rejestracji, wydawania zaświadczeń - 42 714 12 68 ; 42  714 12 69; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • informacja w sprawie zasiłków, dodatków  aktywizacyjnych - 42  714 12 79; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PIK  Ozorków

tel.: 42  718 28 25    42  718 28 05    42  718 28 04   42  718 28 26

Rejestracja

Zarejestruj się przez Internet lub zarezerwuj datę i godzinę rejestracji w urzędzie bez konieczności oczekiwania w kolejce - wejdź na stronę: www.praca.gov.pl

Szczegółowe informacje na temat rejestracji przez Internet znajdziesz tutaj: praca.gov.pl/eurzad

Załóż bezpłatny profil zaufany, dzięki któremu załatwisz swoje sprawy w urzędzie bez wychodzenia z domu: www.epuap.gov.pl

Wyrejestrowanie

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Sars-CoV-2 wyrejestrowania z urzędu można dokonać poprzez:

• Przesłanie drogą elektroniczną skanu zawartej umowy lub oświadczenia ( w załączniku) zawierającego  dane identyfikacyjne, datę i powód wyrejestrowania oraz własnoręczny podpis; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Poprzez elektroniczny urząd podawczy – dla osób posiadających podpis elektroniczny lub profil e-puap. W tym przypadku należy przesłać oświadczenie zawierające  dane identyfikacyjne, datę i powód wyrejestrowania.

ZA  WSZELKIE  NIEDOGODNOŚCI   PRZEPRASZAMY