„Bezpieczne gospodarstwo rolne 2019”

logo bgr19Do 29 marca 2019 roku można zgłosić chęć udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2019” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, w tym ciągnik rolniczy dla zwycięzcy etapu ogólnokrajowego.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w indywidualnych gospodarstwach rolnych. Konkurs odbywa się w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i ogólnokrajowym. W etapie regionalnym komisje konkursowe wyłonią po trzech laureatów – właścicieli najbezpieczniejszych gospodarstw z trzech regionów województwa łódzkiego, tj. regionu łódzkiego, regionu piotrkowsko-skierniewickiego i regionu sieradzkiego. Następnie dziewięć najlepszych gospodarstw zakwalifikowanych zostanie do udziału w etapie wojewódzkim.

Po przeprowadzeniu wizytacji wszystkich zakwalifikowanych do tego etapu gospodarstw, Wojewódzka komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, uczestnika etapu ogólnokrajowego.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletni, prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Przemysła Kraska, kierownik Samodzielnego Referatu Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego PT KRUS w Łodzi, tel. 42 665 07 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

/Red./

Oprac. na podstawie informacji KRUS