„Polski Producent Żywności 2019” – nabór do wojewódzkiego etapu konkursu

Wielkość czcionki:

grantyTrwa nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności 2019 oraz Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla produktu najbardziej wpisującego się w 100-letnią tradycję naszego województwa.

Producenci zakwalifikowani do konkursu będą prezentować swoje produkty na stoiskach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego podczas targów „Regiony Turystyczne – Na Styku Kultur” w Hali Expo przy al. Politechniki w Łodzi w dniach 22-24 marca 2019 roku. Wtedy też odbędzie się wyłonienie laureatów.

Producenci nominowani przez Kapitułę będą mogli wziąć udział w ogólnokrajowym etapie konkursu podczas targów rolnych w Poznaniu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy złożyć (osobiście, przesłać pocztą tradycyjną lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź do dnia 28 lutego 2019 roku.

Poniżej zamieszczamy pismo zachęcające do wzięcia udziału w naborze, regulamin oraz kartę zgłoszenia, a także link do informacji o konkursie (link).

Oprac. na podstawie informacji Departamentu Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Karta zgłoczenia cz. I-II-III.doc)Karta zgłoczenia cz. I-II-III.doc 5236 kB
Pobierz plik (Pismo.pdf)Pismo.pdf 612 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf 163 kB