tenis01O Puchar Wójta Gminy Ozorków rywalizowali szkolni sportowcy ze Szkół gminy Ozorków na turnieju tenisa stołowego w dniu 18 października br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Solcy Wielkiej. Organizacją tych szkolnych zawodów zajmowali się nauczyciele W-F SP Solca Wielka p. Andrzej Morawski i p. Paweł Zając. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych, aby mogły wziąć udział w zawodach ostatnie już w naszym szkolnictwie klasy gimnazjalne.
W kategorii wiekowej 2006-2008 najlepszą zawodniczką została Antonina Kubiak (SP Leśmierz), natomiast najlepszym zawodnikiem Aleksander Antczak (SP Solca Wielka).

Klasyfikacja drużynowa 2006 - 2008
I m-ce – SP Solca Wielka
II m-ce – SP Leśmierz
III m-ce – SP Modlna
W kategorii wiekowej 2003-2005 wśród dziewcząt najlepszą okazała się Natalia Ciecierska (SP Solca Wielka), w wśród chłopców Mateusz Saganiak (SP Leśmierz).

Klasyfikacja drużynowa 2003 - 2005
I m-ce – SP Leśmierz
II m-ce – SP Solca Wielka
III m-ce – SP Modlna