Mecz finałowy „Puchar Wójta” 2018

final14Zakończyły się rozgrywki dorocznego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Gminny Ludowy Klub Sportowy w Ozorkowie dla drużyn LKS/LZS gminy Ozorków. 24 czerwca br. odbyły się eliminacje Turnieju Piłkarskiego LKS Gminy Ozorków „Puchar Wójta” 2018 w dwóch grupach: I gr. - boisko Czerchów (LKS Czerchów, LKS Sierpów, LKS Wróblew) oraz II gr. - boisko Wróblew (LKS Solca Wielka, LKS Skromnica, LKS Modlna). Najsilniejsze drużyny po rozgrywkach eliminacyjnych tj. LKS Sierpów i LKS Modlna spotkały się w meczu finałowym w dniu 1 lipca br. na boisku piłkarskim w Sierpowie. Sportowa rywalizacja trwała od samego początku i trudno było którejkolwiek drużynie osiągnąć wyraźną przewagę. Równorzędna walka nie przyniosła rozstrzygnięcia w podstawowym czasie 90 minut. Wynik remisowy 3:3 nakazał sędziom zarządzić dogrywkę 2 x 15 minut. Dalsze zmagania piłkarskie nie przyniosły już wiele bramek, jedynego gola zdobyli zawodnicy LKS Magnat Sierpów i tak już pozostało do końca meczu. Drużyna piłkarska z Sierpowa wygrała mecz finałowy „Puchar Wójta” 2018 wynikiem 4 : 3. Na meczu w Sierpowie był obecny Wójt Tomasz Komorowski, który gratulował finalistom, wręczał sportowe puchary oraz upominki z promocji gminy. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao