"Przejście od opieki instytucjonalnej do usług świadczonych w środowisku lokalnym - wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej"

Wielkość czcionki:

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pn. "Przejście od opieki instytucjonalnej do usług świadczonych w środowisku lokalnym - wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi.

Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2018 r. w w godzinach 10.00–15.00, w najbliższym czasie na stronie internetowej zamieścimy informację o sali konferencyjnej, na której odbędzie się seminarium.

 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: http://wuplodz.praca.gov.pl/web/rpo-wl/seminarium-piecza .

Podczas seminarium zostaną poruszone następujące tematy:
• informacje o planowanym konkursie dotyczącym wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej
• deinstytucjonalziacja usług w kontekście ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
• wsparcie rodzin przeżywających problemy i mających trudności w prawidłowym funkcjonowaniu
• deinstytucjonalizacja systemu pieczy zastępczej
W najbliższym czasie na stronie zamieszczony zostanie szczegółowy program seminarium.

Szczegółowych informacji na temat seminarium udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego EFS:
tel. 42 638-91-30/39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..