MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2018

Wielkość czcionki:

turniej11Tegoroczne eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - na poziomie szkół podstawowych odbyły się 22 marca w lokalu ozorkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. Niesłabnące wciąż zainteresowanie dzieci i młodzieży w naszej gminie zapewnia organizatorom wymaganą frekwencję do przeprowadzenia konkursu. Do pożarniczej rywalizacji przystąpili uczniowie wszystkich gminnych podstawówek.

Naturalnie, poziom wiedzy jaką dysponują poszczególni zawodnicy pokazały zdobyte punkty, które  zadecydowały o miejscach na podium oraz pozwoliły zakwalifikować najlepszych uczniów do współzawodnictwa na wyższym szczeblu. Oto najlepsi zawodnicy: I m-ce Jakub Rogalski (SP Modlna), II m-ce Szymon Chmielewski (SP Modlna), III m-ce Mikołaj Buniak (SP Modlna). Nagrody i upominki naszym zawodnikom wręczał Wójt Tomasz Komorowski. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao


 • turniej01
 • turniej02
 • turniej03
 • turniej04
 • turniej05
 • turniej06
 • turniej07
 • turniej08
 • turniej09
 • turniej10
 • turniej11
 • turniej12

Simple Image Gallery Extended