Spotkanie z doradcami energetycznymi

12 marca br. w sali obrad Urzędu Gminy Ozorków z inicjatywy Wójta Gminy Ozorków Tomasza Komorowskiego odbyło się spotkanie mieszkańców z doradcami energetycznymi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Głównym tematem spotkania była możliwość uzyskania przez mieszkańców informacji dotyczących otrzymania dofinansowania w związku z termomodernizacją budynków mieszkalnych oraz wymianą źródła ciepła.

Zapytania do Zespołu Doradców Energetycznych można również kierować za pośrednictwem:
poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  telefonicznie: 42 663 41 41 (42, 43,44)
osobiście w siedzibie Funduszu: ul. Dubois 118, 93-465 Łódź

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: http://www.wfosigw.lodz.pl/doradztwo_energetyczne.php

• Doradcy 4
  • Doradcy1