Turniej drużyn młodzieżowych

turniej2Nauczyciele W-F gminnych szkół podstawowych - w Leśmierzu p. Piotr Śliwiński, w Modlnej p. Przemysław Bienias i w Solcy Wielkiej p. Paweł Zając, podjęli się dodatkowych zajęć z piłki nożnej dla uczniów z klas młodszych w ramach współpracy z Gminnym Ludowym Klubem Sportowym. Celem zasadniczym prowadzonego cyklu zajęć jest popularyzacja piłki nożnej wśród uzdolnionych piłkarsko dzieci szkolnych z perspektywą posiadania młodzieżowej reprezentacji gminy Ozorków, a w przyszłości zasilenia również drużyn LKS gminy Ozorków.

Piłkarska konfrontacja drużyn młodzieżowych w formie turnieju piłki nożnej halowej miała miejsce 24 listopada 2017r. w sali gimnastycznej SP Solca Wielka. Funkcję sędziego zawodów pełnili opiekunowie drużyn – nauczyciele W-F, z wyjątkiem meczu, w którym grali wychowankowie danego nauczyciela. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”, a więc wszystkie drużyny rozegrały po 2 mecze. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• turniej1
  • turniej10