Z okazji „diamentowych godów”

wizyta15W kalendarzu Wójta Gminy Ozorków dzień 24 listopada br. był poświęcony m.in. szczęśliwym parom małżeńskim z 60. letnim stażem wspólnego pożycia. Tym razem Wójt Tomasz Komorowski zaplanował odwiedziny u jubilatów w Modlnej i w Leśmierzu. Zarówno w Modlnej Państwo Marianna i Kazimierz Skowrońscy jak i w Leśmierzu Państwo Stanisława i Stanisław Makowczyńscy - na okoliczność 60 rocznicy swojego ślubu, diamentowych godów – jednomyślnie potwierdzili swym zachowaniem trwałość zawartego 60 lat temu związku małżeńskiego. Jednocześnie, nasi jubilaci są przykładem właściwego budowania rodzinnego szczęścia, wychowania potomstwa, a także odpowiedniego wyboru życiowego partnera.

W obydwu przypadkach spotkanie z Wójtem Tomaszem Komorowskim przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Stosowne gratulacje, życzenia, dyplomy, upominki i kwiaty od Wójta za wieloletnie trwanie w związku małżeńskim mają dla jubilatów pozytywne znaczenie. Widać to na twarzach doświadczonych życiowo małżonków, których dokonania są zauważone i docenione przez władze samorządowe gminy. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• wizyta01
  • wizyta02