XXV Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym

olimpiada01Jubileuszowa XXV Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym została zorganizowana również w siedzibie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach. Finał konkursu miał miejsce w dniu 27 października, a wśród laureatek tegorocznej edycji Olimpiady znalazły się dwie panie rolniczki z terenu gminy Ozorków. Pierwszą z nich jest wieloletnia uczestniczka organizowanych przez ŁODR olimpiad p. Bożena Wojtczak ze Śliwnik, natomiast drugą laureatką jest również doświadczona uczestniczka z nieco mniejszym stażem p. Małgorzata Duda z Solcy Małej.

Na podsumowanie Olimpiady przybył z nagrodami Wójt Tomasz Komorowski, by pogratulować naszym reprezentantkom udanego udziału w konkursie, a tym samym znaczącej wiedzy o rolnictwie, co niejako wpisuje się w podejmowane przez wspólnotę samorządową działania promujące rolniczą gminę Ozorków. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• olimpiada01
  • olimpiada02