Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Nauczyciele WF Szkoły Podstawowej w Solcy Wielkiej – p. Andrzej Morawski i p. Paweł Zając zorganizowali w dniu 20 października br. w miejscowej sali gimnastycznej Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ozorków dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszej gminy. Spośród szkół podstawowych najlepiej posługiwali się rakietką tenisową zawodnicy: Natalia Kaźmierczak i Kamil Izydorczyk z Solcy Wielkiej, natomiast wśród szkół gimnazjalnych nie do pokonania byli uczniowie: Anita Łebedowska i Patryk Pawlak z Leśmierza.
Nie da się ukryć, że osiągnięcia tych zawodników miały decydujący wpływ na lokaty w klasyfikacji generalnej:
Szkoły Podstawowe
I M-ce Solca Wielka
II M-ce Leśmierz
III M-ce Modlna
Szkoły Gimnazjalne
I M-ce Leśmierz
II M-ce Solca Wielka
III M-ce Modlna
Trofea sportowe wręczał w imieniu Wójta Gminy Ozorków Tomasza Komorowskiego Sekretarz gminy Witold Kosmowski w towarzystwie dyr. SP Solca Wielka Anety Pyciarz. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• tenis01
  • tenis02