Zakończenie Muzycznego Lata 2017

lato09Towarzystwo Przyjaciół Miasta-Ogrodu Sokolniki-organizatorzy koncertów XXIX Muzycznego Lata Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sokolnikach Lesie już po raz ostatni w tym roku zaprosili miłośników muzyki poważnej na koncert w miejscowej świątyni. Dzięki gościnności ks. Proboszcza Piotra May-Majewskiego w kolejne wakacyjne niedziele - począwszy od 25 czerwca zainteresowani melomani korzystali z przygotowanych przez dyr. artystycznego festiwalu Ryszarda Jana Osmolińskiego nieprzeciętnych muzycznych atrakcji. Ostatni koncert w kościele parafialnym Matki Bożej Królowej w dniu 20 sierpnia odbył się pod patronatem Wójta Gminy Ozorków Tomasza Komorowskiego.

Przed publicznością - Piazzola Trio : Arkadiusz Tokarski – fortepian, Monika S. Osmolińska – skrzypce i Arkadiusz Płaziuk – wiolonczela. Doskonali wykonawcy sprawili, że zgromadzeni miłośnicy muzyki klasycznej czuli się usatysfakcjonowani. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• lato01
  • lato02