Konkurs "Złota Grusza"

grusza gospZapraszamy do udziału w zupełnie nowej odsłonie wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „Złota Grusza”. Szukamy najlepszych gospodarstw prowadzących agroturystykę w regionie, chcemy popularyzować wypoczynek na wsi i zwrócić uwagę turystów na taką formę wypoczynku.
Formuła konkursu uległa całkowitej zmianie. W tej edycji nagrodzimy laureatów w czterech kategoriach, zamiast jak dotąd w dwóch: poszukujemy przede wszystkim miejsc charakteryzujących się wyjątkowym klimatem, nastawionych na hodowlę koni, stwarzających możliwość aktywnego korzystania z dóbr natury i wyjątkowo smacznie gotujących. Przyznamy jedną główną nagrodę gospodarstwu, które szczególnie wyróżni się na tle innych i spełni wymogi wszystkich kategorii, dodatkowo w ramach wyróżnień docenimy również miejsca przyjazne dzieciom, dbające o odpowiednią reklamę i podtrzymujące lokalne tradycje.

Możliwości jest więc wiele. Warto walczyć o nagrody, a przy tym wspólnie budować markę agroturystyki w województwie łódzkim. Dodatkowo JR KSOW WŁ planuje wydanie również odświeżonej publikacji pokonkursowej. Trzeba zaznaczyć, że w tegorocznej wersji katalogu (z uwagi na zmiany w całym konkursie) znajdą się tylko gospodarstwa, które przystąpią do tej edycji konkursu. Dlatego warto rozważyć zgłoszenie, aby znaleźć się w katalogu z którego tak chętnie korzystają turyści.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2017 r.
Komplet dokumentów należy wysłać na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
al. Piłsudskiego 8,
90-051 Łódź
z dopiskiem Wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „Złota Grusza”
lub złożyć osobiście w siedzibie Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Łódź, al. Piłsudskiego 12, 2 piętro, pokój 216,
lub wysłać skany/zdjęcia podpisanych dokumentów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informacji o konkursie udzielają pracownicy JR KSOW WŁ:
Magdalena Kochanowska: 42 291 97 35, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Bilska: 42 291 97 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin 752 kB
Pobierz plik (Zaproszenie.jpg)Zaproszenie 1086 kB
Pobierz plik (Załącznik nr 1 KRYTERIA OCENY.pdf)Załącznik nr 1 KRYTERIA OCENY 770 kB
Pobierz plik (Załącznik nr 2 FORMULARZ.pdf)Załącznik nr 2 FORMULARZ 605 kB
Pobierz plik (Załącznik nr 3 OŚWIADCZENIE.pdf)Załącznik nr 3 OŚWIADCZENIE 432 kB