Nagrody dla czytelników

nagrody11Losowanie nagród konkursowych dla naszych czytelników przeprowadziliśmy tym razem na boisku piłkarskim we Wróblewie w dniu 9 lipca. W iście sportowej scenerii ważyły się losy nagród przeznaczonych dla systematycznych czytelników gazety Gminniak. W tym dniu na boisku Wróblew miał miejsce mecz finałowy turnieju piłkarskiego „Puchar Wójta” 2017, a więc przybyło sporo kibiców, którzy razem z naszymi czytelnikami stanowili wymarzoną publiczność całej imprezy.

Na podsumowanie konkursu dla czytelników Gminniaka sponsor tej edycji - Prezes Banku Spółdzielczego w Ozorkowie Władysław Starzyński delegował członka Zarządu BS Ozorków p. Agnieszkę Konopę, która przybyła z nagrodami: kuchenką mikrofalową, odkurzaczem i radiomagnetofonem./Szersza relacja w Gminniaku/.Pao

• nagrody01
  • nagrody02