Rozbudowa sieci gazowej na terenie miejscowości Sokolniki-Las – rozpoczęcie prac już w 2017r.

Urząd Gminy Ozorków informuje mieszkańców miejscowości Sokolniki-Las o planowanej rozbudowie sieci gazowej przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o. – Oddział Zakład Gazowniczy w Łodzi. Na podstawie uzyskanej informacji rozpoczęcie prac planowane jest na miesiące lipiec/sierpień 2017r., a zakończenie w październiku 2018r.

Na terenie Sokolnik-Lasu planowany przebieg sieci gazowej to:
• ulica Jagiellońska od ulicy M.Konopnickiej do ulicy Granicznej,

• ulica Graniczna od ulicy Jagiellońskiej do ulicy Sosnowej na terenie miejscowości Kania-Góra, gmina Zgierz.

Prosimy wszystkich zainteresowanych podłączeniem sieci gazowej do swoich nieruchomości o szybki kontakt z Gazownią w Zgierzu przy ul. Myśliwskiej 1a (przy ulicy Łódzkiej naprzeciwko firmy IDCZAK), w celu złożenia wniosku o określenie warunków przyłączenia z opcją zawarcia umowy przyłączeniowej. Do wniosku należy załączyć mapkę poglądową z lokalizacją działki, do której należy wybudować przyłącze gazu.
W załączeniu przekazujemy:
- wzór wniosku o określenie warunków przyłączenia,
- przykładowo wypełniony wniosek.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Przykładowo wypełniony wniosek.pdf)Przykładowo wypełniony wniosek.pdf 465 kB
Pobierz plik (Wniosek.pdf)Wniosek.pdf 1090 kB