Gminny Dzień Matki

dzienmatki15Organizatorzy dorocznych uroczystości poświęconych naszym matkom tj. Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich działająca przy  Gminnym Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Ozorkowie wraz  z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Leśmierzu, również w tym roku z okazji „Dnia Matki” przygotowali wspaniałe święto. Wzorem lat ubiegłych część oficjalną gminnych obchodów „Dnia Matki” urządzono w sali GOK w Leśmierzu, gdzie zagościło w tym dniu wiele zaproszonych matek, w wraz z nimi dostojni goście.

Na rozpoczęcie imprezy Przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet Bożena Jankiewicz i Dyr. GOK  Mirosława Walc w imieniu organizatorów powitały zaproszonych gości z Wójtem Gminy Ozorków Tomaszem Komorowskim na czele i oczywiście wszystkie obecne na sali mamy./Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• dzienmatki01
  • dzienmatki02