Seniorzy na „Jajeczku Wielkanocnym” w Solcy

seniorzy20Doroczne spotkanie dla naszych seniorów z okazji Świąt Wielkanocnych zorganizowano tym razem w Solcy Wielkiej w czasie Oktawy Wielkanocy tj. okresu od Niedzieli Zmartwychwstania do  Niedzieli Miłosierdzia Bożego. 21 kwietnia br. do soleckiej świątyni przybyły  osoby starsze, samotne i korzystające ze świadczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Ozorków, by wspólnie uczestniczyć we mszy św. odprawionej w Ich intencji przez Proboszcza Parafii Świętego Wawrzyńca Diakona i Męczennika w Solcy Wielkiej ks. Andrzeja Borczyka.

Ksiądz proboszcz powitał zgromadzonych w kościele seniorów oraz obecnych przedstawicieli gminnego Samorządu - Wójta Tomasza Komorowskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Waldemara Szcześniaka, jak również samych organizatorów uroczystości tj. pracowników GOK-u oraz GOPS-u. Kapłan wygłosił okolicznościowe kazanie - słowo Boże o obchodzonych niedawno Świętach Wielkanocnych, przeżywanych w naszej gminie w sposób bardzo podniosły. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• seniorzy01
  • seniorzy02