„Promieniowanie niejonizujące. Co, gdzie, kiedy i czy szkodzi?”

pis logoPromieniowanie niejonizujące jest wśród nas. Źródła naturalne i sztuczne. Linie wysokiego napięcia, stacje radiowe i telewizyjne, urządzenia gospodarstwa domowego, telefony komórkowe i wiele innych. Co warto wiedzieć o tym promieniowaniu? Jak wpływa na człowieka? Naświetlmy fakty i obalmy mity. Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi zaprasza na wykład „Promieniowanie niejonizujące. Co, gdzie, kiedy i czy szkodzi?”, który odbędzie się 27 kwietnia br., o godz. 12.00, w auli Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi. Prelekcje wygłoszą przedstawiciele WSSE w Łodzi. Po wystąpieniach, czas przewidziany na dyskusję.

„Promieniowanie niejonizujące. Co, gdzie, kiedy i czy szkodzi?” będzie XXV „Spotkaniem ze Zdrowiem”. Organizatorem tego cyklu wykładów jest Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi. Spotkania mają na celu kształtowanie odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych. Kierowane są do mieszkańców woj. łódzkiego, do wszystkich zainteresowanych zdrowym i bezpiecznym stylem życia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa – nr tel.: 42 25 36 302 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku:

ikona pdf - Zaproszenie

ikona pdf - Program spotkania