„Gwiazdy Leśnej Estrady”

lesny15Najmłodsi uczniowie Szkół Podstawowych z terenu gminy Ozorków uczestniczyli w programie artystycznym pt. „Gwiazdy Leśnej Estrady”, przygotowanym przez Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem. W dniu 6 kwietnia br. uczniowie klas I – III z Modlnej, Leśmierza i Solcy Wielkiej zasiedli w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, by obejrzeć spektakl bajkowy „Gwiazdy Leśnej Estrady” - sponsorowany m.in. przez Gminę Ozorków.

Bardzo pouczające widowisko, nie tylko doskonale rozbawiło obecne dzieci, ale było również pewną formą edukacji. Tym razem, akcenty położono na niezbędną wiedzę dla przyszłego poznawania świata. W leśnej scenerii z wykorzystaniem bajkowych postaci pokazano dzieciom ewentualne niespodzianki czekające na podróżników. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• lesny01
  • lesny02