II Memoriał Grzegorza Brygiera

memorial12W Zespole Szkół w Solcy Wielkiej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, pod kierunkiem  dyr. Anety Pyciarz, przy zaangażowaniu nauczycieli W-F Andrzeja Morawskiego i Pawła Zająca  uczczono po raz kolejny niespodziewaną śmierć poprzedniego dyrektora śp. Grzegorza Brygiera. II już Memoriał Grzegorza Brygiera odbył się 13 marca 2017roku w miejscowej sali gimnastycznej z udziałem zarówno uczniów jak i nauczycieli w formie zabawy sportowej. Kapitanem drużyny uczniów był gimnazjalista Krystian Graczyk, natomiast drużynę pracowników Zespołu Szkół w Solcy Wielkiej poprowadził nauczyciel WF Andrzej Morawski.

Przygotowane konkurencje wyzwoliły we wszystkich wielkie emocje i oczywiście moc potrzebnej energii. Udział w imprezie wziął również Wójt Tomasz Komorowski. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• memorial01
  • memorial02