Zakończenie Roku Szkolnego

Koronawirusowa rzeczywistość nie pozwoliła tym razem na organizowanie w tradycyjny sposób szkolnych uroczystości z okazji zakończenia nauki. Funkcjonowanie naszych gminnych placówek oświatowych w warunkach epidemii z zastosowaniem niezbędnych obostrzeń wynikających z panującego reżimu sanitarnego wymusiła niejako niezbędne środki ostrożności. Naturalnie, przełożyło się to na wybraną formę podsumowania minionego roku szkolnego 2010/2020, według pomysłu i możliwości danej szkoły. Nie było więc absolwentów tańczących poloneza i wielu innych serdecznych zachowań zarówno uczniów, nauczycieli oraz rodziców dziękujących sobie nawzajem za szczęśliwie spędzone w murach szkoły 10 miesięcy.
Dyrektorzy Szkół Podstawowych w gminie Ozorków wybrali więc optymalne dla swych placówek rozwiązania z uwzględnieniem przede wszystkim ósmoklasistów, którzy już po raz ostatni otrzymali w swojej podstawówce szkolne świadectwo. Najlepszym uczniom przyznano „Nagrody Wójta Gminy Ozorków”./Szersza relacja w Gminniaku/. Pao