WAŻNY KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusem, Urząd Gminy Ozorków oraz wszystkie podległe Jednostki pozostają zamknięte dla obsługi petentów w Urzędzie od 16 marca 2020r.  aż do odwołania.

Jak informują władze gminy, zamknięta będzie także kasa gminy znajdująca się w budynku urzędu. Mieszkańcy gminy i inni interesanci mogą załatwić swoje sprawy  telefonicznie, drogą mailową lub przez platformę ePUAP.

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusem,          Urząd Gminy Ozorków oraz wszystkie podległe Jednostki pozostają zamknięte dla obsługi petentów w Urzędzie od 16 marca 2020r. aż do odwołania.