Pierwszy termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

zw akcRolnikom posiadającym użytki rolne na terenie Gminy Ozorków, przypominamy, że zbliża się pierwszy termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Wnioski o zwrot podatku składamy w terminie od 3 lutego 2020 r. do 2 marca 2020 r. (pokój nr 20).
Do wniosku należy dołączyć faktury VAT (lub ich kopie) oleju napędowego zakupionego w okresie: od 1 sierpnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r., a także w przypadku ubiegania się przez producenta rolnego o zwrot podatku w odniesieniu do bydła, dokument (lub jego kopię) wydany przez kierownika biura powiatowego ARiMR, zawierający informację o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta.

Dokumenty do pobrania:

Załączniki: