APEL DO MIESZKAŃCÓW OZORKOWA I GMINY OZORKÓW

LOGO przyjaciel ozorkowaW związku z przypadającą w tym roku 80-tą rocznicą wybuchu II wojny światowej Towarzystwo Przyjaciół Ozorkowa występuje z inicjatywą upamiętnienia mieszkańców Ozorkowa i najbliższej okolicy, poległych na polach bitew II wojny światowej oraz zamordowanych przez niemieckiego okupanta w obozach zagłady i w miejscach egzekucji.
Apelujemy do mieszkańców Ozorkowa i Gminy Ozorków o przekazanie wiarygodnych informacji o takich osobach - członkach rodzin, znajomych i innych, które na upamiętnienie zasługują. Dokumenty, zdjęcia oraz inne materiały można dostarczać do siedziby Towarzystwa Przyjaciół Ozorkowa (Miejska Biblioteka Publiczna w Ozorkowie, ul. Listopadowa 6 b) lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

ikona pdf - Informacja o rajdzie rowerowym , organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Ozorkowa, w ramach obchodów 80-tej rocznicy Bitwy nad Bzurą.