„89 Urodziny Sokolnik”

urodziny01Obchodzone każdego roku kolejne rocznice powstania Sokolnik Lasu przyjęły się już wśród mieszkańców i spora grupa zainteresowanych osób włącza się w świętowanie organizowane na tę właśnie okoliczność. W roku bieżącym nie mogło być inaczej, a więc – wzorem lat ubiegłych zaproszono sokolniczan do kawiarni „40” na „89 Urodziny Sokolnik”. Tam, gospodarz obiektu Jan Malewicki witał zaproszonych gości oraz wszystkich mieszkańców i wczasowiczów tego znanego i jednocześnie najlepszego dla wielu osób leśnego kurortu. Władze samorządowe naszej gminy reprezentowali na uroczystości – Przewodniczący Rady Gminy Ozorków Waldemar Szcześniak i Z-ca Wójta Marian Lemański.

Obecni byli również - radna Barbara Kozłowska i Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Sokolniki Las Krzysztof Kaliński. Trójka wymienionych panów składała mieszkańcom okolicznościowe życzenia oraz podziękowania za współpracę i wszelką pozytywną działalność dla dobra Sokolnik. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• urodziny01
  • urodziny02