Spotkanie Wielkanocne 2019

wielkanoc

Podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Ozorków spotkali się – również w tym roku - tradycyjnie, na okoliczność obchodzonych niedawno Świąt Wielkanocnych. Tym razem, gościny naszym seniorom udzieliła Parafia pw. Bożego Ciała i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Modlnej.

Uroczystość zorganizowano w dniu 26 kwietnia i oczywiście rozpoczęto w miejscowym kościele, gdzie proboszcz modlińskiej parafii ks. Piotr Bratek odprawił mszę św. w intencji osób starszych i jednocześnie potrzebujących często pomocy naszego GOPS-u. Świąteczny nastrój i ponowne wspólne przeżywanie Męki Pańskiej i Zmartwychwstania to zawsze wielkie duchowe przeżycie dla obecnych uczestników i w roku bieżącym też się to potwierdziło. Ksiądz proboszcz Piotr Bratek sprawując mszę świętą w intencji zgromadzonych, czynił stosowne modlitwy, udzielał komunii świętej i błogosławił wszystkim w kościele.
/Szersza relacja w Gminniaku/.
Pao

• gops_wielkanoc_01