dbid2019 2Mimo niskiej temperatury za oknem w ostatnich dniach w Gminnym Przedszkolu w Leśmierzu było bardzo gorąco. A to wszystko za sprawą obchodzonych Dnia Babci i Dnia Dziadka oraz serdecznej atmosfery jaka towarzyszyła obchodom tych pięknych świąt. Mroźną aurę rozgrzewały gorące i kochające serduszka przedszkolaków.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem obserwowali występy swoich wnuków, a przedszkolaki godnie reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci przygotowały też dla dziadków drobne upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pochwalić się swoimi pracami plastycznymi.

Anna Pruchniewska
Dyrektor Gminnego Przedszkola w Leśmierzu