bitwa regionow

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi zaczyna przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego skierowanego do KGW „Bitwa Regionów”. Tegoroczna, szósta edycja będzie odbywać się w warunkach trwającej epidemii Covid-19 i podobnie jak nasze życie, przeniesie się częściowo do przestrzeni wirtualnej, dlatego organizatorzy zapraszają uczestników do prezentacji potraw w formie multimedialnej.
Tegoroczna pula nagród wniesie ponad 35 tysięcy złotych. Zgłoszenia trzyosobowych prezentacji Kół Gospodyń wiejskich oraz pracę konkursową należy przesłać do dnia 30 czerwca br. wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.bitwaregionow.pl.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znaleźć można na stronie www.bitwaregionow.pl. Warto odwiedzić profil Polska smakuje na portalu społecznościowym Facebook. Wszelkie pytanie można także zgłaszać telefonicznie pod numerami telefonów: 608 704 277 lub 42 636 53 26.
Zachęcamy do udziału w konkursie i liczymy na Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy!!!

Załączniki:
PlikOpisRozmiar